همایش کلینیک تابان به مناسبت روز جهانی دیابت و روز پرستار

پلی کلینیک تخصصی سلامت و دیابت تابان، به مناسبت روز جهانی دیابت و پرستار همایش خود را با تمرکز بر به موضوعات شناخت خطرات دیابت و اقدامات موثر درمانی برگزار کرد. این همایش در تاریخ 28 آبان ماه در شهرک غرب برگزار شد. بیش از 11 درصد افراد بالای 25 سال در ایران دچار دیابت و پیش دیابت هستند و این آمار رو به افزایش است. با توجه به وضعیت این بیماری در کشور، برگزاری همایش‌هایی با محوریت دیابت برای افزایش آگاهی و ارائه راه‌حل‌های درمانی نوین الزامی است.

کلینیک تابان به عنوان یک مرکز تخصصی درمان دیابت کلیه خدماتی که یک بیمار دیابتی به آن نیاز دارد را ارائه می‌کند. روز جهانی دیابت ۱۴ نوامبر برگزار می‌شود و کلینیک تابان هر سال در این روز با حضور بیماران، پزشکان و متخصصان برای افزایش آگاهی در مورد دیابت، علل، عوارض، پیشگیری و درمان این بیماری همایش برگزار می‌کند. در این مراسم، معمولاً سخنرانی‌های آموزشی توسط پزشکان و متخصصان دیابت انجام می‌شود و همچنین نمایشگاه‌هایی از تجهیزات و محصولات مرتبط با دیابت برپا می‌شود. علاوه بر این، فعالیت‌هایی مانند توزیع بروشور و تست تجهیزات دیابت نیز برای آگاه سازی مردم از دیابت و راه‌های درمان آن انجام می‌شود.

سیناکر به عنوان یکی از حامیان همیشگی بیماران دیابتی، با برند دیابان در این همایش شرکت کرد. سیناکر در راستای هدف این همایش و ارائه راه‌حل برای کنترل دیابت، دستگاه‌های تست قند خون و تجهیزات آن را برای استفاده و بررسی در اختیار عموم و متخصصین قرار داد. همچنین نرم افزار پایش سلامت خود را به عنوان پلتفرمی کاربردی برای کنترل دیابت و سایر بیماری‌های مزمن معرفی کرد.

ارسال سریع و مطمئن

تحویل فوری در شهر تهران

پشتیبانی مداوم

پاسخگویی پزشکان در اپلیکیشن سیناکر

خدمات پس از فروش

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

در صورت خرید از فروشگاه آنلاین سیناکر