سرویس پایش آنلاین

در دنیای پرمشغله امروز نباید جایگاه سلامتی و اقدامات ضروری برای حفظ آن را نادیده گرفت. اگر شما هم مانند بسیاری از اعضای جامعه درمیان روزمرگی فرصتی برای بررسی وضعیت سلامت خود پیدا نمی‌کنید، سرویس پایش آنلاین پزشک بهترین خبر برای شما است. سرویس پایش سلامت یک خدمت خود مراقبتی و پزشکی است که به افراد کمک می‌کند تا وضعیت سلامت و اطلاعات پزشکی خود را مانیتور و رصد کنند و روند بهبود سلامت خود را پیگیری نمایند.

سرویس‌های پایش پزشکی داده محور، اطلاعات پزشکی شما مانند ضربان قلب، فشار خون، سطح گلوکز خون (برای افراد مبتلا به دیابت)، وزن، فعالیت‌های ورزشی و مصرف داروها را جمع‌آوری و ثبت می‌کنند. سپس با کمک اطلاعات سلامت شما، پزشکان متخصص به صورت مداوم یا دوره‌ای وضعیت سلامت شما را پایش می‌نمایند. این سرویس ‌می‌تواند به تشخیص زودهنگام بیماری‌ها، مشکلات سلامت و در نتیجه پیشگیری از آن‌ها کمک کند.

بدون محدودیت، در دسترس در هر زمان و مکان

با کمک سرویس پایش آنلاین مهم نیست کجا هستید، چه سن و جنسیتی دارید و یا چه کاری انجام می‌دهید، داده‌های پزشکی شما بصورت مرتب توسط تیم متخصصان سیناکر تحلیل می‌شود و راهکارهای لازم دراختیار شما قرار می‌گیرد. تشخیص و بهبود بیماری از راه دور و بصورت آنلاین صورت می‌گیرد. شما می‌توانید مسائل مربوط به سلامت خود را بدون محدودیت پیگیری کنید. این امر علاوه بر گسترش خدمات بهداشتی و درمانی، هزینه‌های این امر را نیز کاهش می‌دهد.

چرا همه ما به سرویس پایش آنلاین پزشکی نیاز داریم؟

در دنیای مدرن امروز کسی نباید از تکنولوژی پایش آنلاین پزشکی بی‌بهره بماند. بسیاری از ما به دلایل مختلف نمی‌توانیم زمانی برای نظارت مستمر وضعیت سلامت خود اختصاص دهیم. اگر به بهبود سلامت خود علاقه دارید نباید از سرویس‌های پایش آنلاین برای انجام اندازه‌گیری‌ها و تحلیل‌های دقیق پزشکی غافل شوید. این توصیه‌ها فقط برای درمان و پیشگیری از بیماری نیست، حتی اگر درحال حاضر از وضعیت سلامت خود رضایت دارید باید همواره برای بهبود و حفظ آن تلاش کنید. سرویس پایش آنلاین سلامت دقیقا این کار را با کمترین هزینه و زحمت برای شما انجام می‌دهد و نیاز شما به ویزیت حضوری را به حداقل می‌رساند.

سیناکر دسترسی شما را به بهترین متخصصین و پزشکان میسر می‌کند تا هر زمان که لازم است سوالات خود را با پزشکان درمیان بگذارید و یا بصورت آنلاین ویزیت شوید.

استفاده از سرویس پایش پزشکی برای چه کسانی ضروری است؟

افرادی که به دنبال مراقبت مداوم هستند، افراد مسن، افرادی که به بیماری‌های مزمن مبتلا هستند و یا افرادی که نیاز به مراقبت ویژه دارند نباید به هیچ عنوان از سیستم پایش پزشکی غافل شوند. نظارت دقیق و مداوم بر علائم و پیشرفت بیماری برای این افراد ضروری است و تنها با سرویس پایش پزشکی امکان پذیر است. همچنین افرادی که درمان‌های خاصی را دنبال می‌کنند می‌توانند از سرویس‌های پایش آنلاین برای پیگیری دقیق‌تر و سنجش نتیجه بخشی درمان‌هایشان استفاده کنند. تحلیل‌های داده محور این سرویس می‌تواند تغییرات تراکم بیماری‌ها و مشکلات سلامتی را پیش‌بینی کنند. این اطلاعات می‌توانند به ارتقاء سلامتی شما و جامعه کمک کند. این سرویس همچنین می‌تواند برای زنان باردار بسیار مفید باشد، کنترل علائم و اطمینان از سپری شدن دوران بارداری در سلامت کامل از کم‌ترین فواید سرویس پایش پزشکی برای مادران باردار است.

مزایای استفاده از سرویس پایش سلامت

استفاده از سرویس پایش سلامت دارای مزایای زیادی است که می‌تواند به بهبود و نظارت بر وضعیت سلامت فرد کمک کند. در زیر تعدادی از این مزایا آورده شده است:

 • پیگیری فعال روند سلامت کاربر توسط پزشک
 • تشخیص زودهنگام بیماری در مراحل اولیه آن
 • کمک به پیشگیری از بیماری‌های مزمن
 • کاهش رفت و آمدهای بی‌مورد
 • تماس پزشک با کاربر در شرایط اضطرار حتی بدون درخواست کاربر
 • پایش هوشمند و ایمن داده‌های سلامت
 • تشخیص زودهنگام بیماری ها و عوارض آن
 • جلسات منظم تلفنی برای بررسی سلامت کاربر
 • کاهش هزینه‌های تحمیلی درمان با خودمراقبتی هوشمند
 • هدف گذاری برای ارتقا وضعیت سلامت
 • بازخورد سیستمی و در لحظه‌ی وضعیت داده‌های سلامت
 • ایجاد تغییرات مثبت در سبک زندگی و ارتقا سلامت

ویژگی‌های منحصر بفرد سرویس پایش آنلاین پزشکی سیناکر

سیناکر با هدف ارتقا سلامت جامعه خدمات زیر را در سرویس پایش آنلاین پزشکی ارائه می‌دهد:

 1. پایش ماهیانه داده‌های سلامت
 2. امکان پرسش از پزشک
 3. امکان ویزیت آنلاین
 4. امکان درخواست تجویز دارو و آزمایش
 5. امکان درخواست تفسیر نتیجه آزمایش

سرویس پایش سلامت در چه زمینه‌هایی کاربرد دارد؟

سرویس‌های پایش سلامت به صورت مداوم و مستمر اطلاعات پزشکی مهم از جمله ضربان قلب، فشار خون، سطح گلوکز خون و وزن را جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات در تحلیل و کنترل بیماری‌های مزمن مانند دیابت، فشار خون بالا، بیماری‌های قلبی و عروقی، بیماری‌های تنفسی مزمن، و چاقی کاربرد دارند. این سرویس‌ می‌تواند به پیگیری درمان و کنترل عوارض کمک کند. همچنین به شما راه‌حل‌هایی برای کنترل استرس و سلامت روان ارائه می‌شود.

والدین می‌توانند از سرویس‌های پایش سلامت برای نظارت بر سلامت کودکان خود و رعایت رژیم‌های غذایی مورد نیاز استفاده کنند. همچنین، خانم‌های باردار و افراد مسن نیز از این سرویس‌ برای پیگیری وضعیت سلامت خود و اطلاع‌رسانی به خانواده‌شان استفاده می‌کنند. در نهایت این سرویس‌ می‌تواند به افراد کمک کنند تا مصرف دخانیات، الکل، و مواد مخدر را کنترل کرده و روی وضعیت خود نظارت داشته باشند.

ثبت نام سرویس پایش آنلاین سیناکِر

شما می‌توانید برای خود و یا دیگران سرویس پایش آنلاین پزشکی را خریداری بفرمایید. مراحل استفاده از این سرویس به صورت زیر است. ابتدا مشخصات  اولیه خود را برای ثبت نام ارائه می‌دهید و نام پزشک مورد نظر خود را مشخص می‌کنید. اگر از قبل پزشکی مد نظر ندارید سیناکِر به صورت پیش فرض یک متخصص برای شما در نظر می‌گیرد. در ادامه باید یک اشتراک پایش سلامت مناسب انتخاب کنید. در سیناکر این سرویس در برنامه‌های سه ماهه، شش ماهه و یک ساله قابل ارائه است.

ارسال سریع و مطمئن

تحویل فوری در شهر تهران

پشتیبانی مداوم

پاسخگویی پزشکان در اپلیکیشن سیناکر

خدمات پس از فروش

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

در صورت خرید از فروشگاه آنلاین سیناکر