چهارمین کنگره بین‌المللی دیابت ایران

انجمن دیابت ایران، چهارمین کنگره بین‌المللی مدیریت دیابت را با شعار «شناخت عوامل خطر و اقدام موثر» برگزار کرد. هدف از برگزاری این کنگره، ارتقاء دانش و مهارت پزشکان در زمینه مدیریت دیابت بود. در این کنگره، 30 کارگاه آموزشی و 3 سمپوزیوم برگزار شد که در آن‌ها، موضوعات مختلفی از جمله بیماری‌های قلبی-عروقی، کنترل بیماری‌های قلبی و عروقی، اصلاح و بهبود سبک زندگی، تازه‌های کنترل دیابت در بیماران نوع 1 و 2، و پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شبکه ملی پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر نیز در این کنگره مشارکت داشت. دکتر امیرکامران نیکو سخن، مدیرعامل انجمن دیابت ایران و رئیس هیئت مدیره شبکه ملی پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر، دبیر اجرایی کنگره بود. همچنین، دکتر محمدرضا مسجدی، مدیرعامل شبکه ملی پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر، در پنل «FLU,COVID&VACCINATION» به ارائه سخنرانی پرداخت.

در مجموع، چهارمین کنگره بین‌المللی مدیریت دیابت، فرصت مناسبی برای پزشکان متخصص و عمومی بود تا دانش و مهارت خود را در زمینه مدیریت دیابت ارتقاء دهند. همچنین، این کنگره، اهمیت پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر را به جامعه پزشکی و عموم مردم یادآوری کرد.

سیناکر در چهارمین کنگره بین‌المللی

سیناکر با برند دیابان، در چهارمین کنگره بین‌المللی مدیریت دیابت حضور داشت. این کنگره در روزهای 18 و 19 آبان ماه در انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برگزار شد. بیش از 300 شرکت کننده شامل فوق تخصصان غدد، متخصصان داخلی و دیابتولوژیست‌های برجسته در این رویداد حضور داشتند. شرکت سیناکر، در این کنگره به معرفی محصولات دیابان شامل دستگاه تست قند خون پرداخت و آن را به متخصصان ارائه داد. سیناکر با مشارکت در این کنگره، بر اهمیت ارتقای دانش عمومی جامعه در زمینه دیابت تأکید کرد. سایت سیناکر با راه‌اندازی اپلیکیشن و وبلاگ آموزشی و حمایت از برنامه‌های آموزشی تلاش می‌کند تا به این هدف دست یابد.

ارسال سریع و مطمئن

تحویل فوری در شهر تهران

پشتیبانی مداوم

پاسخگویی پزشکان در اپلیکیشن سیناکر

خدمات پس از فروش

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

در صورت خرید از فروشگاه آنلاین سیناکر